Уже вп’яте у Первомайській політехніці проходить науково-практичний форум з питань енергобезпеки України, де обговорюються питання зменшення витрат різних видів палива та економії енергоресурсів. Ініціаторами проведення даного заходу традиційно виступає кафедра теплоенергетики, яку очолює Сергій Анастасенко. В цьому році у форумі взяли участь не лише студенти інституту, а й коледжу. Від адміністрації на форум завітали директор інституту Сергій Доценко, декан інженерно-економічного факультету Ірина Жувагіна, завідуючі кафедр економіки та фундаментальних дисциплін Олена Гришина та Ігор Тарасов.

Проблемні питання запропоновані слухачам стосувалися тем оцінювання енергетичної безпеки України, аналізу напрямків зменшення витрат масел в ДВЗ, енергозбереження та екології та багато іншого. Цікавими та презентабельними, на думку слухачів, були доповіді  Ярослава Білоуса (науковий керівник Олександр Шостак), Олексія Замарайкіна (керівник Ігор Швець), Ірина Згама( керівник Олександр Марінов), Людмила Дембовська (керівник Лариса Гришина).

Свіжі ідеї щодо заощадження енергетичних ресурсів, на думку учасників форуму, зможуть використати вітчизняні підприємства та приватні організації.

 Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм