День студента в Первомайській політехніці – традиційно креативне свято. Цьогоріч студентство традиціям не зрадило! Навпаки, додало креативу новими ідеями та заходами!

Країна «Студландія» з самого ранку широко розкрила свої обійми. Привітні посмішки активістів студепарламенту, очолювані президентом Павлом Отченашем, солодкі цукерки та яскрава фотозона для креативної світлини – все це відразу створило позитивний настрій та додало заряду на увесь день!

Працювало цього дня й студентське радіо, звідки лунали привітання для усіх винуватців свята та для ювілярки –  зав кафедри економіки Лариси Гришиної.

 На великій перерві в студпарламентській зібралася  творча молодь, яка презентувала свою творчість та ділилася планами на майбутнє. Все це проходило в супроводі пісень під гітару та смакування львівською кавою з пирогом, який власноруч випікала Анна Авдєєнко.

А уже в другій половині дня  в актовій  пройшов традиційний фестиваль «Студентська ліра», який зібрав силу-силенну талантів. Традиційно цей захід демонструє творчість та згуртованість першокурсників. Цьогоріч фестиваль пройшов просто на «ура»! Всі команди креативно підійшли до підготовки й гідно виступили. Журі, підбиваючи підсумки фестивалю, відзначили абсолютно усі команди, присудивши кожній – певний титул. Переможцям фестивалю, а це групам інституту 12-ЕП-17 та 10-ІМ-17 та 112-ОКС було віддано пальму першості.

Хочеться подякувати організаторам свята, а це, впершу чергу, культорганізатору Юлії Кітінській та кураторам груп за підготовку та творчі ідеї.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм