Біля двохсот студентів Первомайської політехніки в цьому році отримали дипломи бакалаврів та спеціалістів інженерно-економічного факультету зі спеціальностей економіка, облік та аудит,енергетичного машинобудування , теплоенергетики та інженерної механіки. Документи про закінчення вищої школи їм були вручені під час урочистої церемонії, яка проходила в останній день червня. 


Потрібно сказати, що це була в інституті 15-та ювілейна церемонія вручення дипломів європейського формату. Все проходило просто неба у супроводі військового оркестру та в присутності чисельної аудиторії, серед якої чи не найбільшу гвардію представляли батьки та рідні випускників. 


На урочистості були запрошені посадовці міста, зокрема заступник міського голови Наталія Товста, голова наглядової ради ПРАТ «Санта Україна» Оксана Пастушок, директор гімназії Наталія Качура, депутат Валерій Косовський та науково-педагогічний колектив вишу.


Усі мали можливість пройти зірковою доріжкою під урочисті звуки маршу. 
Уперше за всю інститутську історію випусків студенти та викладачі танцювали випускний вальс, що додало незабутнього колориту святу. 
Пам’ятними стали й хвилини вручення дипломів. Своїм студентам вручали документи куратори та завідуючі кафедрами.


Теплі та добрі слова адресували випускникам директори інституту та коледжу Сергій Доценко та Тетяна Костюкова, які з гордістю відзначили, що дипломи вишу сьогодні високо оцінені керівниками закладів та підприємств, де працюють випускники ППІ НУК. Особливі слова прозвучали на адресу червонодипломників, яких в цьому році в інституту семеро. 


В програму урочистостей також увійшло й вітання іменинникам, серед яких сам директор інституту – Сергій Доценко та випускниця-червоно дипломниця Катерина Шевчук. До речі, директору від студентського парламенту було вручено торт у вигляді корабля. 


Не обійшлося й без пісенних подарунків, які подарували усім Володимир Великоцький, Олег Пасічник та Артем Середа. Запрошені були на концерт й зразково художній колектив «Павутинка» під керівництвом Олени Пак. 


Урочиста церемонія пройшла на одному диханні, полишивши по собі приємні спогади.
Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм