Ukrainian English Russian

Студенти - першокурсники ПФ НУК взяли участь у першості Первомайщини зі спортивного орієнтування на дистанції «Визначений напрямок». Змагання проходили в урочищі «Полігон» с. Грушівка.  Студенти проходили визначену дистанцію з пошуком всіх КП. Змагання проходили емоційно, цікаво та захоплююче. Організатором традиційно виступив Первомайський клуб туристів-мандрівників «Романтик»  під керівництвом Миколи Горюнова.

Наші студенти взяли участь в особистісному заліку і подолали дистанцію за півтори години.

Бути в курсі студентського життя легко!

 Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

Шановні колеги!

Запрошуємо 8-9 жовтня 2021 року взяти участь у роботі ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Миколаївщина і Північне Причорномор'я: історія та сучасність», приуроченої 30-річчю Незалежності України
Пропонуємо до обговорення такі проблеми:
- Історія та перспективи розвитку Миколаївщини і Північного Причорномор'я;
- Соціокультурний розвиток Миколаївщини і Північного Причорномор’я;
- Формування медіапростору Миколаївщини і Північного Причорномор’я;
- Розвиток психологічної думки на Півдні України;
- Освіта й наука Миколаївщини та Північного Причорномор’я.
Під час роботи конференції передбачаються пленарне засідання, робота секцій та підсумкове засідання, круглий стіл та широка культурна програма.
Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.
Форми участі в конференції: очна та заочна (стендова доповідь і публікація тез).

Регламент роботи конференції "Миколаївщина та Північне Причорномор'я: історія та сучасність"
09.30-10.00 – Реєстрація учасників конференції (хол ауд. Д-5)
10.00-11.30 – Пленарне засідання (ауд. Д-5)
12.00-13.00 – Фуршет (студентське кафе «Камбуз»)
13.00-15.00 – Круглий стіл «Регіональна журналістика: виклики та перспективи» (ауд. 352)
13.00-15.00 – Дискусійні платформи за напрямами роботи конференції (ауд. 328, 414, 547, 645)
Конференція відбудеться 8 жовтня 2021 в м. Миколаїв, НУК ім. адм. Макарова.

Студпарламент Первомайської філії НУК ім. адм. Макарова вітає Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
У день Вашого професійного свята бажаємо Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
Зі святом Вас!

Студпарламент ПФ НУК ім. адм. Макарова

Днями політехівське волонтерське об’єднання «Іскра доброти» взяло участь в спільній нараді  волонтерських організацій міста, де волонтери звітували про свою діяльність протягом року. Обговорення проходили в стінах мерії, піднімалися нагальні питання сьогодення, планувалася робота на перспективу.

Зокрема, у 2020 році «Іскра доброти» здобула перемогу у обласному конкурсі у номінації «Волонтер року» та була відзначена дипломом та пам’ятною нагородою за гідність, патріотизм, сумлінну працю та значний внесок у розвиток волонтерського руху регіону.

Політехівці зробили акцент на благодійності та ряду волонтерських заходів, які планують провести протягом наступного року.

Бути в курсі студентського життя легко!

 Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

На виконання рішення Державної комісїі з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року щодо наявності в закладі освіти не менше 80% працівників, що мають документ, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат a6o іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), a6o однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції a6o одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія освітній процес у Первомайській філії НУК ім. адм. Макарова відновлюється, студенти виходять на навчання за розкладом з 29 вересня.

Шановні студенти, магістранти, аспіранти!

Запрошуємо 10 грудня 2021 року взяти участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції  «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук: перспективи та виклики»

Пропонуємо до обговорення такі проблеми:

- Актуальні питання історичної науки в сучасних вимірах;

- Нові парадигми та напрямки досліджень у сучасній політології і соціології;

- Філософські та культурологічні проблеми сучасного суспільства;

- Регіональні медіа: проблеми і перспективи;

- Психологічні студії: пошук відповідей на виклики сьогодення;

- Сучасна освіта: очікування – реальність;

- Соціально-гуманітарні проблеми технічних і економічних наук.

Під час роботи конференції передбачаються пленарне засідання, робота секцій та підсумкове засідання, широка культурна програма.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форми участі в конференції: очна та заочна (електронна постер-сесія, публікація тез).

Умови участі

До 25 листопада 2021 р. заповнити заявку (зразок додається) на участь у конференції та надіслати тези доповіді. Офіційне запрошення на конференцію буде надіслано електронною поштою за вказаною в заявці адресою до 1 грудня 2021 р.

Матеріали конференції будуть розміщенні в е-виданні після її роботи у збірнику тез доповідей.

Участь в конференції безкоштовна.

Оргкомітет не забезпечує проживання та харчування учасникам конференції. Вартість проїзду та проживання оплачується учасниками самостійно.

Вимоги до оформлення тез

У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації, що пов’язана з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 

 заняття на денній та заочній формах навчання з 23 вересня 2021 року у Первомайській філії НУК ім. адмірала Макарова, проводити дистанційно

відповідно до затверджених розкладів занять дистанційно, з використанням дистанційних платформ та інформаційно-комунікаційних технологій (Moodle, Google Classroom, DingTalk, ZOOM Cloud Meetings, Skype, Viber, WeChat, Telegram, соціальні мережі та тощо).

За наступною інформацією слідкуйте на сайті.

 Первомайська філія НУК вітає Ректора Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, професора Трушлякова Євгена Івановича із високим досягненням і великою перемогою – успішним та блискучим захистом дисертації та присудженням наукового ступеня доктора технічних наук!

Шановний Євгене Івановичу! Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному та особистісному зростанні!

Бажаємо Вам творчих інсайтів, наукових відкриттів, визнання на національному та світовому рівнях! Хай ваші наукові здобутки підвищують імідж нашого університету, покращують якість життя і становлять основу для постійного руху нашого суспільства вперед!

Сім футів під кілем!

З повагою колектив ПФ НУК