16, 17 та 18 січня відбувся державний екзамен зі спеціальності у студентів теплоенергетиків групи 57-ТЕ-13з. Всі студенти успішно склали екзамен, вітаємо. Попереду захист дипломів.

Студенти Первомайської філії, як завжди, взяли активну участь у Новорічних празниках. Побували на відкритті ялинки, де представили свою творчість та посіли перше місце серед студентських колективів.

Відвідали центр реабілітації дітей, вручивши  подарунки дітям та

Протокол засідання дільничої виборчої комісії.pdf

Додаткові бали за видами студентської діяльності за перший семестр

2017-2018 навчального року студентів ПФ НУК ім. ад. Макарова, які навчаються на бюджеті 

ПІБ

Група

Кількість    балів

Середа Артем

40 ІМ

5

Стоцький Олександр

47 ІМ

5

Мізюк

 

07.11.2017 р. кафедрою «Обліку і економічного аналізу» був проведений профінформаційний семінар-тренінг на тему «Підприємець-початківець: перші кроки до успіху», за участю спеціалістів банківської і видавничо-консалдингової сфери. Організувати свою власну справу не так

На початку грудня в Первомайському коледжі НУК ім.адм.Макарова згідно Розпорядження Кабінету міністрів України від 23 серпня 2017р. № 579-р було проведено заходи присвячені Всеукраїнському тижню права.

Зокрема, силами студентів та викладачів відділення організовано

Впереддень Дня святого Миколая студенти політехніки отримали дарунки від міського управління культури. Вручити святкові дарунки прибули до студентів працівники культури - Ігор Головатенко (директор МБК) та Євген Романов (начальник відділу по роботі з молоддю). Вони

Такий висновок зробили учасники круглого столу «Відкритий діалог про європейські цінності та про те, чи може України бути європейською державою в умовах корупції», який пройшов днями в стінах первомайської політехніки.

В роботі круглого столу взяли участь директор