Шановні колеги, студенти !

Сердечно вітаємо вас з професійним святом    

  ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА!!!

Бажаємо вам і вашим сім’ям, шановні машинобудівники, любові, добра, миру і великих успіхів у роботі та навчанні, спрямованих на розвиток вітчизняного машинобудування.

 

З повагою, колектив відділення «Двигуни та автомобілі» 

Студенти первомайської політехніки 11 вересня провели звітно-виборну конференцію, де прослухали звіт Президента студради Артура Колесніченко та студентського парламенту, які працювали протягом 2016-2017 навчального року. На конференції, окрім студентів, були також присутні викладачі інституту, завідуюча кафедрою економіки Лариса Гришина та декан інженерно-економічного факультету Ірина Жувагіна.

Серед нагальних питань, які були винесені на розгляд студентської молоді, питання наукової роботи та відвідування занять стали в розряд найважливіших.

В ході проведення конференції прозвучали пропозиції щодо внесення змін до студентського положення. Зокрема йшлося про вибори голови студради та студпарламенту раз на два роки. До того ж, нові пропозиції, які з’являться в ході знайомства студентів з положенням, також будуть враховані під час чергового зібрання.

Піднімалося на конференції й питання інформаційного забезпечення молоді. Пропозиція щодо створення студентського телебачення посіла одне із чільних місць. Йшлося також й про відновлення роботи радіо та наповнення сайту інформаційним матеріалом.

Щодо майбутніх виборів – то вони пройдуть в жовтні цього року. Наразі претендентами на пост президента заявилися два студенти – першого та другого курсів.

Визначилися студенти й з подальшими планами на майбутнє.

 9 вересня 2017 р. на Громових Скелях в урочищі Дубова Балка села Грушівка була проведена відкрита першість по техніці гірського туризму.

Змагання проводили з метою популяризації та розвитку гірського туризму, вдосконалення технічного і тактичної майстерності, як важливого засобу підготовки до гірських походів, підвищення їх безпеки, виявлення найсильніших учасників.

Учасники, які зайняли призові місця в своїх вікових категоріях були нагороджені грамотами: Зеленський Олександр 241-АТ зайняв перше місце, Меланіч Станіслав 131-ВД  та Столзенко Денис 111-КІ – друге та третє місце.

 

 

 Звітно-виборна конференція студентів ППІ НУК ім. адмірала Макарова

11 вересня о 12:40 (89 кабінет)

 

  

Порядок денний конференції

1. Звіт про діяльність Студентського парламенту за 2016-2017 н.р.

2. Прийняття змін до Положення про студентське самоврядування в Первомайському політехнічному інституті НУК ім. адм. Макарова

3. Обрання нового складу Студентської ради на 2017-2018 н.р.

4. Обрання голови Студентської ради.

 

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

У Первомайському політесі в цьому році аншлаг! Шістсот п’ятдесят студентів-першокурсників переступили поріг коледжу та інституту – триста тридцять пішли навчатися до коледжу, триста двадцять – оволодіватимуть азами вищої освіти.

Окрім усього, в цьому році в Первомайському виші вперше здійснено набір на магістратуру. Із ста ліцензійних місць усі сто заповнені! Так що чутки про закриття навчальних закладів дещо перебільшені.

Безумовно, ніхто не говорить, що проблем немає. Вони є скрізь. Не обходять вони і наші навчальні заклади. Але, як і всі українські освітяни, працівники первомайської політехніки очікують на прийняття закону «Про освіту». Всі слідкують за подіями і, напевне ,знають, що на наступному тижні Міносвіти має внести до Верховної Ради новий законопроект про освіту. До речі, політики вже назвали його революційним. Він передбачає 12-річне навчання в школі, конкурс на посади директорів навчальних закладів та зарплати вчителям від 6 тис. грн.

Та це – попереду, поки що маємо старт нового навчального року і Першовересень у всіх навчальних закладах України.

У Первомайському політесі традиційно цей день проходить святково та креативно. Цього року першовересневий день запам’ятається студентам презентованою підковою на щастя та студентськими екіпажами, що відправилися вшановувати пам'ять наших воїнів на двоколісних залізних конях, гарними вокальними даними старшокурсників та настановами першокурсникам.

Не можна не сказати й про кураторські години, які в цьому році були присвячені темі європейських цінностей та питанням євроінтеграційних процесів. Студенти з задоволенням поспілкувалися на тему, з чим ми та як йдемо в Європу , висловивши з цього приводу свою точку зору.

Словом, великий освітній механізм запустив свою роботу. Хочеться, щоб він у цьому році був плідним, насиченим та врешті-решт реформованим! Бо від цього залежить життя багатьох навчальних закладів, в тому числі й наших!

Наталія Клименко

  

http://ppi.net.ua/index.php/student/rozklad-zanyat

 

Біля двохсот студентів Первомайської політехніки в цьому році отримали дипломи бакалаврів та спеціалістів інженерно-економічного факультету зі спеціальностей економіка, облік та аудит,енергетичного машинобудування , теплоенергетики та інженерної механіки. Документи про закінчення вищої школи їм були вручені під час урочистої церемонії, яка проходила в останній день червня. 


Потрібно сказати, що це була в інституті 15-та ювілейна церемонія вручення дипломів європейського формату. Все проходило просто неба у супроводі військового оркестру та в присутності чисельної аудиторії, серед якої чи не найбільшу гвардію представляли батьки та рідні випускників. 


На урочистості були запрошені посадовці міста, зокрема заступник міського голови Наталія Товста, голова наглядової ради ПРАТ «Санта Україна» Оксана Пастушок, директор гімназії Наталія Качура, депутат Валерій Косовський та науково-педагогічний колектив вишу.


Усі мали можливість пройти зірковою доріжкою під урочисті звуки маршу. 
Уперше за всю інститутську історію випусків студенти та викладачі танцювали випускний вальс, що додало незабутнього колориту святу. 
Пам’ятними стали й хвилини вручення дипломів. Своїм студентам вручали документи куратори та завідуючі кафедрами.


Теплі та добрі слова адресували випускникам директори інституту та коледжу Сергій Доценко та Тетяна Костюкова, які з гордістю відзначили, що дипломи вишу сьогодні високо оцінені керівниками закладів та підприємств, де працюють випускники ППІ НУК. Особливі слова прозвучали на адресу червонодипломників, яких в цьому році в інституту семеро. 


В програму урочистостей також увійшло й вітання іменинникам, серед яких сам директор інституту – Сергій Доценко та випускниця-червоно дипломниця Катерина Шевчук. До речі, директору від студентського парламенту було вручено торт у вигляді корабля. 


Не обійшлося й без пісенних подарунків, які подарували усім Володимир Великоцький, Олег Пасічник та Артем Середа. Запрошені були на концерт й зразково художній колектив «Павутинка» під керівництвом Олени Пак. 


Урочиста церемонія пройшла на одному диханні, полишивши по собі приємні спогади.
Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

10-ІМ-16

20-ІМ-15

27-ТЕ-15

30-ІМ-14

31-М-14

34-М-16

33-ОА-14

35-ОА

35-ЕП

37-ТЕ-14

50-ПМ-16

54-ДВЗ-16

57-ТЕ-16

18 червня проводилась відкрита першість м. Первомайськ  та району по техніці пішохідного туризму. Змагання проходили в урочищі Дубова Балка с.Грушівка Первомайського району за сприяння і організації туристичного клубу «Романтик» (керівник Микола Горюнов).  Учасники в командах по 4чол. проходили полосу перешкод: (переправа по колоді, підйом на скелю, траверс, спуск зі скелі, паралельна переправа по канату, горизонтальна переправа по канату, біг з перешкодами, переправа по канату над водою) .