Викладачі ПФ НУК  на останньому засіданні вченої ради отримали заслужені нагороди. Грамоти та почесні дипломи  вручав директор ПФ НУК С.М. Доценко.

Подробиці в світлинах

 

    От і закінчилися студентські роки у магістрантів спеціальності «Економіка».  У грудні 2020 року чотирнадцять здобувачів вищої освіти  за освітніми програмами «Економіка і управління підприємством» та  «Обліково-аналітичне забезпечення економічної діяльності

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

Засновники Міжнародного дня прав людини

У зв’язку з пізньою осінню загальноміські прибирання затягнулися до середини зими. Наразі усі містяни намагаються прибрати прилеглі території. Не стоять осторонь і студенти ПФ НУК. Вони вийшли прибрати сквер афганців, що по вул. Одеській.  Щоправда, одного разу замало

«Екологічні проблеми Первомайська та шляхи їх подолання» – на таку тему дискутували студенти- першокурсники  ПФ НУК ім. адм. Макарова.

Експертом виступив працівник державної екологічної інспекції Павло Гавва.

В ході дискусії молодь підняла важливі проблеми

   У Первомайській політехніці відбувся он-лайн восьмий  науково-практичний форум з «Енергозбереження як енергетична безпека України», де обговорювались питання зменшення витрат різних видів палива та економії енергоресурсів. Ініціаторами проведення даного заходу

Волонтерська організація «Іскра доброти» ПФ НУК знову визнана кращою. На день волонтера її членкині, студентки 36-ОА групи  Каріна Ніколенко та Діана Іващук , отримали дипломи та цінні подарунки від місцевої ради.

Студентки Первомайської філії НУК ім. адм. Макарова традиційно ворожили на Катерини. З обрядом та звичаями зимових святок знайомила студенток в.о. завідувачки Первомайським краєзнавчим музеєм Олена Красіна.

Детальніше далі у сюжеті.