Розклад занять

Понеділок, Середа о 14.30 (після 4 пари в аудиторії 110)

 Перший комп'ютер з'явився кілька десятків років тому і застосувати його можливості можна було далеко не скрізь. В даний час жодне підприємство і не одна сфера діяльності не обходиться без використання комп'ютерів. Вся транспортна та виробнича промисловість комп'ютеризована. Вся світова економічна фінансова індустрія управляється і контролюється за допомогою комп'ютерів.Уявіть собі , що станеться , якщо вийде з ладу наприклад головний комп'ютер атомної електростанції або системи управління світлофорів великого мегаполісу .

А що станеться , якщо головний компютер пентагона вирішить , що країні загрожує небезпека і необхідно задіяти весь ядерний потенціал?На щастя роботу таких комп'ютерів контролюють цілі штати кращих комп'ютерних фахівців . Одні відділи ІТ фахівців стежать за роботою всіх апаратних частин комп'ютерів , інші забезпечують стабільну роботу програмного забезпечення , а треті забезпечують антивірусний захист і блокують хакерські атаки.

 Гурток з технічного обслуговування надає можливість студентам набути практичні вміння та навички роботи з ремонту та діагностики  комп'ютерів і переферійних устаткувань, оволодіти практичними навичками радіомонтажу, виконувати програмну діагностику пк та надавати чіткий аналіз проблемам, що виникають під час роботи за ПК. 

До тем, що залучаються до розгляду на гуртку відносяться:

  • Основи радіотехніки;
  • Радіокомпоненти та їх властивості;
  • Збирання та налаштування ПК;
  • Обслуговування окремих модулів ПК ( блоку живлення, системи охолодження);
  • Діагностування проблем з складовими модулями (пам'ять, жерсткий диск, мат.плата і т.інше.);
  • Основні моменти роботи з лазерними та струменевими  принтерами ;
  • Обслуговування принтерів, систем СНПЧ та механічних блоків;

Керівник гуртка: завідуючий лабораторією ОКС Оніщук О.О. 

Набір студентів на гурток проводиться у вересні та січні

За додатковою інформіцією звертатися в кабінет 88а