Шановні випускники 9-х та 11-х класів!

Первомайський коледж та Первомайський політехнічний інститут НУК

імені адмірала Макарова оголошують набір слухачів підготовчих курсів!

Вступникам надається можливість покращити свої знання з української мови, математики та історії України.

Організаційні збори слухачів підготовчих курсів відбудуться

13 лютого о 10:00 ауд.44

Довідки за тел. 0508488001, (05161)5-81-51, 4-30-63.

 


 

 

Наука завжди була, є і буде рушієм прогресу. Вона не стоїть на місці, розвивається, приносить у наше життя нові технології. День науки об’єднує працю багатьох творчих людей різних напрямків.

Студенти Первомайського коледжу постійно беруть участь у роботі наукових гуртків, студентських проблемних груп, у наукових конференціях, конкурсах.

У рамках відзначення Дня науки до заходів долучилися і слухачі підготовчих курсів. Виконання завдань мовно-математичного калейдоскопа не тільки дало можливість продемонструвати свої досягнення з дисциплін, але й спонукало слухачів до науково-пошукової діяльності.

Бажаємо всім студентам, науково-педагогічним працівникам ВНЗ міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності в новаторському пошуку!


 

 

Вітаємо слухачів підготовчих курсів із завершенням навчання!

  Майбутні абітурієнти впродовж терміну навчання під керівництвом досвідчених викладачів Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова мали неабияку змогу підготуватися до вступних екзаменів, освіжити в пам’яті матеріал, який вони вивчали в школі та ближче познайомитися з навчальним закладом, який вони обрали для подальшого навчання. Програма курсів включала підготовку з математики, української мови та історії України. Перед завершенням навчання слухачі написали підсумкові роботи, від оцінок за які, згідно Правил прийому до ВНЗ у 2014 році, залежить кількість додаткових балів, які випускники курсів отримають до загального вступного рейтингового балу.

             Бажаємо вдалої вступної кампанії, здійснення найзаповітніших задумів і мрій!